loader

Ben Kimim?

Kişisel gelişime 20 yılını vermiş,NLP, Reiki, Yaşam Koçluğu,Kuantum, EFT, Meditasyon, Yaşam Koçluğu, Kozmik enerji Master , Magister,Zoraster, Hutta Block, Feng Shui ve elemental astroloji branşlarında uluslar arası eğitmen olarak faaliyet gösteren ve bu doğrultuda gerek ülkemizde gerekse yurtdışında aktif olarak sayısız eğitim ve sertifikasyon programına katılmış, ülkemizin ilk uzmanlarındanım.

Kişisel Gelişim Yolculuğumda katıldığım bazı eğitim programları

NLP Practitioner ( Nlp Uzmanı) Psikolog Berna Metingü, INLPTA ( International Nlp Trainers Association ) (Uluslararası Nlp Eğitmenleri Federasyonu)
NLP Master Practitioner (İleri Düzey Nlp Uzmanı) Dirk Bancsh , SNLP ( Society of NLP )
NLP Trainer – Debra Wylde & Dr. Wyatt Woodsmall
(International Nlp Trainers Association ) (Uluslararası Nlp Eğitmenleri Federasyonu)

Oto Hipnoz KUHD ( Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği)
Hypnotherapy (Omni Hypnosis Academy FL,USA)
Advanced Clinical Hypnotheraphy (Omni Hypnosis Academy FL, USA)
Usui Reiki 1-2-3
Kundalini reiki 1-9
Ra Sheeba
Takyon
Imara Reiki
Lightarian Reiki 1-6
Etheral Crystals
Başmelek Terapileri

Feng Shui

Kişisel Gelişim ve koçlukla ilgili olarak kendinizi geliştirmek veya profesyonel destek almak ya da bu konularla ilgili sorularınız için bana çekinmeden iletişim sayfamızda bulunan bilgiler aracılıgı ile ulaşabilirsiniz.


Sizden Gelen Yorumlar

Sizden Reiki 1'i Aldıktan Sonra İnanılmaz Mucizeler Yaşadım.ben Oraya Gelirken Reiki Nedir? Ne Yaşayacağımı Bilmeden Geldim Ama Yaşadığım Mucizeler Tüm Hayatımı Değiştirdi.çakralarımın Açıldığını Ve Evrenin Tüm Enerjisini Hissetmeye Başladım. meleklerden Ve Evrenden Çok Net Mesajlar Geldi.ve Reiki 1'i Aldım Ve Ardından O Mesajlarla Kendimi Melek Koçluğu Eğitiminde Buldum.ben Böyle Birşey Düşünmüyordum O Mesajlarla Kendimi Orada Buldum.

H. Bulut
H. Bulut

Tüm bilgilerini koşulsuzca paylaşan yüreği kocaman Önder Hocam hayata bakış açımı değiştirerek mucizeler yaşamama neden olduğunuz için sonsuz teşekkürler.

H.Uçar
H.Uçar

Sevgili Önder Bey Hayatımın Kötü Bir Döneminde İyiki Tanımışım Dediğim Nadir İnsanlardansınız.sabırla Benim İçin Yaptığınız Bütün Çalışmalar İçin Çok Teşekkür Ederim.taş Olsa Çatlardı Karşımda.ama Siz Büyük Bir Özveriyle Bir Kardeş Gibi Bütün Sıkıntılarıma Derman Oldunuz.hatta Yürüyemediğim Halde Sayenizde Bastonsuz Yürüyebildim.size Ömür Boyu Minnettar Kalacağım.hayat Size En Güzel Yüzüyle Gülsün.sonsuz Sevgiler..

ADVİYE K.
ADVİYE K.

Degerli Önder Hocam Hayatımın Farkındalıga Dogru Şu Dönüm Noktasında Sizin Gibi Degerli,bilgili,tecrübeli Bi Hocadan Yardımlarınızı Ve Tecrübenizi Almak Çok Güzel. Bütün Olayları Çorap Sökügü Gibi Alışınız Bilginizin Vermiş Oldugu Toklugu Anlatmak Gercekten Cok Zor. Varlıgınızın Kıymetini Anlatamam İyiki Varsınız Sizi İyiki Tanımısım Evrene Ve Size Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım.

Esra Ş.
Esra Ş.
İletişim

Bize Mesaj Bırakın

ÖNDER ERGİN İK EĞİTİM DANIŞMANLIK

2040 sok.No:4 D:63 35540 Mavişehir Karşıyaka İzmir

0531 288 56 72

0232 203 47 45

Email: onderergin9@gmail.com

Web: onderergin.com.tr