Karma Yasası

 

En basit anlayışıyla, ne ekersen onu biçersin diye özetleyebileceğimiz bir durum... Geçmişte yaptığımız tüm se- çimler bugünümüzü ve bugünkü yaşam koşullarımızı oluşturmuştur. Ve şu anda yapmakta olduğumuz bütün seçimler de gelecekteki yaşam koşullarımızı oluşturacaktır.

 

Bu durumdan hareketle, bir şeyi yaparken mental prova dediğimiz tekniği uygulayabilirsiniz. Tereddütte kaldığınız bir durumda kendinize “eğer bunu yaparsam kendimi nasıl hissederim?” diye sorun. Bu zihinsel prova tekniğini geliştirmeye başlayarak seçim-sonuç ilişkisi içinde seçimin tatlı olduğu ayartıcı durumlarda bile istenmeyen sonuçlardan kendinizi uzak tutmayı başarabilirsiniz.

 

Karma bizim kaderimizdir; geçmişimizdir, geleceğimizdir. Karma bizim 1000 yıllık geçmişimiz ve 1000 yıllık geleceğimizdir. O kanımızdır, soyumuzdur. DNA yapımızdan düşüncelerimize kadar her şeydir ve her yerdedir.

 

Karma bizim verdiğimiz etkilerin bize tepki olarak dönmesidir. Karma bizim bu hayattaki en önemli veri kayıt arşivimizdir. Dolayısıyla biyoenerji çalışmalarında sırf bu nedenle karma adına da çalışmalar yapılır.

 

Karma çalışmaları ile kişi geçmişi ve geleceği ile barışır. Karma yasasından faydalanarak yaptığımız çalışmalarda kişi, karmasını temizleyebilir ve karmasından gelen negatif enerjilerden arınır. Bunları pozitif olanlarla değiştirir ve geleceğe bu enerjiler ile gitmeye başlar. Yani, kişi karmasını lehine çevirecek enerjilere sahip olabilir. Bu her açıdan çok kıymetlidir. Ancak bu noktada kişinin hayatına dair yeni bir bakış açısını kalıcı olarak edinebilmesi ve bunu birçok duygu düşünce ve davranışına da yansıtması oldukça önemlidir.

 

Hayatta bazen canımız çok sıkkın olur. Durduk yerde içim sıkılıyor gibi söylemlerde bulunuruz. Bir hava almam gerekir deriz veya tam tersi olarak aşırı derecede kendimizi mutlu hissedebiliriz. Bazı şeylere durduk yerde inanmaya başlar veya inancımızı yitirmeye başlarız. Yani, karma hayatımızın her alanında bizimle iletişime geçer ve bizi yönlendirir.