loader
LECTURES
0 Lessons
QUESTIONS
0 Quizzes
Bu Kurs İçin İletişime Geçin
2 Student
REVIEWS

NEDEN KOZMİK ENERJİ ? 

Günün yorgunluğundan,stresten  kurtulup.rahatlamak için.
Hormonal denge için
Detoks için
Saglıklı hücreler için
Oluşmakta olan hastalıkların önlenmesi için
Mevcut hastalıkların hızlıca iyileşmesi için
Kuvvetli bir bağışıklık sistemi için
Öfke yönetimi için
Stres yönetimi için
Dinçleşme,yenilenme ve gençleşme için
Cinsel sorunların (iktidarsızlık,vajinusmus,kısırlık) tedavisi için
Psikolojik rehabilitasyon ve psikolojik tedaviler için
Yorgunluk,tükenmişlik,bitkinlik için
Kozmik enerji nedir? 
          Aslında tarihte yaklaşık 400 yıl önce Hindistan ve Tibet’te kozmik enerji hakkında bilgi sahibi olunduğu, hatta kozmik kanalların Mısırlılar tarafından binlerce yıl önce bilindiği düşünülmektedir. Günümüzde ise tıp doktoru olan Dr.Vladimir Alexandrovich Petrov (1958-2007) tarafından tekrar  keşif edilerek kullanıma kazandırılmıştır. Enerji kaynağını  yüksek bilincinin yönlendirdiği şifa  kanallarının kullanıldığı bir terapi metodudur.
            Günümüze kadar 200 kadar kanal tanımlanmış ve kullanılmıştır. Her hastalığa yönelik bir veya daha fazla enerji kanalı vardır. Hedefe odaklı kanal enerjileri uyumlama(inisiye) almış kişiler tarafından uygulanır ve kısa zamanda gözle görülür sonuçlar elde edilir.
           Sağlık ve hayat  birbirinden ayrı olarak düşünülemez. Şifa sürecinde hastanın hayatı ve sağlığı iyi yönde etkilenir. Kozmik enerji alanları sonsuz ve tükenmezdir. Temizleme, iyileştirici ve koruyucu özelliklere sahiptir. Kendi içimizde ve ilişkilerimizde uyum, sevgi, yaratıcılık, güzellik, huzurlu bellek ve bilinç, saf düşünce ve vücut dengesine ulaşmamıza yardımcı olur.
Evrenin kurallarına dayanılarak yapılan ve en etkili enerji çalışmalarından biri olan bu terapide kişinin özündeki tüm negatif enerjiler temizlenerek, bu negatif enerjilerin vücutta yaratmış olduğu hasarlar temizlenir
        Günümüzde kozmik enerji terapisinin  sonuçları son derece gelişmiş tıbbi klinikler tarafından kabul edilmektedir. Kozmik enerji geleneksel tıbbın yerini tutmaz ve onu tamamlayıcı niteliktedir.ancak kozmiK enerji ile yapılan 35000 adet bilimsel vaka çalışması ile birlikte dünya sağlık örgütününün- world health organisation (WHO) onayladığı tek bioenerji terapisi yöntemidir.
           Rusya’da bu metodun öğretildiği okulların sayısı hızla artmakta ve merkezi Litvanya’da bulunan Klasik Kozmik Enerji Federasyonunun çalışmalarını Dünya Sağlık Örgütü’ne raporlamaktadır.
Kozmik enerji terapisi ile şifa süreci 
            Kozmik enerji kanalları vücuttaki kas-iskelet sistemi, sinir sistemi, dolaşım sistemi, üriner ve genital sistemi yanı sıra stres, depresyon, migren, mide problemleri, romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri……sadece üzerinde çalıştığı hastalıkların bir kısmıdır. Etkili olduğu alanlar sınırsızdır. Ancak kozmik enerji ile çalışılırken kişi bir bütün olarak değerlendirilir. Tek bir problemli bölge veya organ üzerinde çalışılmaz. Bunun geçici bir çözüm olduğuna inanılır ve bu yüzden  bütünsel şifa amaçlanır. Hastalık ne olursa olsun ancak bütünsel iyileşme (genetik,fizyolojik,duygusal,zihinsel,spirutüel )sağlandığında kişi iyileşir.
           Kozmik enerji terapisi sadece iyileşme olarak değil, sizi koruyacak ve manyetik alanınızı güçlendirecek, iyi şansı kendinize çekecek enerjiler yükleyerek kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar , pozitif ve kalıcı katkılarda bulunur. Kişilerin yaratım alanlarında bulunan ve çok kere hepimizin şansızlık diye adlandırdığınız sizi bloke eden enerjileri temizleyen kanallar ile çalışarak her alanda bolluk ve bereketi kendinize çekmenizi sağlar.
           Ictiginiz suya, kozmetik urunlerine, takilara kisinin ihtiyaci dogrultusunda enerji aktarilarak, iyilesme sureci hizlandirilir
         Kişinin başvuru nedeni ne olursa olsun bütüncül yaklaşımla terapi yapılır. Bu terapi yönteminde kişinin sadece hasta olan organına ya da rahatsızlığına yönelik değil de tüm beden, zihin ve ruh birlikte ele alınarak değerlendirilir. Kozmik enerji terapisi seanslarından sonra kişi kendisini pozitif, mutlu hissetmeye başlar. Hastalıklar ve negatif enerjiler çözülmeye başlar.
 Hatta kişinin gelecekte karşılaşabileceği hastalıklar bile bu terapi yöntemi ile şimdiden çözülür.
    Bedenin ,  ruhun , duyguların ve zihinin hem kendi sağlığını koruyacak hem de kendini tedavi edecek güce sahiptir
Kozmik enerji nasıl uygulanır ? 
     Bir seans yaklaşık 50 dakika sürer. Uzaktan terapi için terapist size bu süreyi önceden bildirecektir. Ayrıca uzaktan terapilerde hastanın bir adet boy fotoğrafını terapiste göndermesi gerekmektedir.
       Seans sırasında gözleriniz kapalı olarak  ayakta durmanız en iyisidir, yorulduğunuz takdirde arkanızda duran sandalyeye  oturabilirsiniz, ayakta dururken ya da otururken lütfen kollarınızı bağlamayınız, avuçlarınızı sıkmayınız, gevşeyiniz. Oturmanız gerekirse bacak bacak üstüne atmayınız, kollarınızı bağlamayınız (uzaktan seans sırasında hasta bulunduğu odada sandalye bulundurmalı ve isterse bir mum yakabilir ve hafif bir müzik dinleyebilir). Ayakta duramayacak kişiler seans boyunca elve ayaklar çapraz olmamak üzere  sırt üstü uazanabilir.
        Seans sırasında kişi fiziksel bedeninde istemsiz birtakım hareketler yapabilir. Isı artışı hissedebilir. Terleyebilir. Bazı duygulanımlar hissedebilir. Ağlayabilir, gülebilir, öksürebilir,geğirebilir, hıçkırabilir. Gözleri kapalı iken birtakım vizyonlar, resimler, renkler, ışık parıltıları görebilir. Hoşluk ve rahatlık hissi duyabilir. Vücudunun değişik bölgelerinde ağrılar hissedebilir. Tüm bunlar bedendeki enerji blokajlarının çözülmesi ve bedenin kozmik enerjilerle temasa girmesi ile ilgilidir.Ayrıca genellikle seans sırasında kişiler rahatlar ve uykuları gelebilir.
            Seans sırasında yaşanabilecek olan tüm bu hisler, fiziksel hareketler enerji dengesine bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazen birkaç seans boyunca kişi herhangi bir şey hissetmeyebilir. Ancak daha sonra birtakım şeyler hissedebilir. Seans sayısı optimum 12 olmakla birlikte kişinin rahatsızlık durumuna göre değişebilir. Bazen 6-7 seans yeterli olabilirken bazen de 12 seanslık bir terapiden sonra ara verip tekrar 12 seanslık bir terapi almak gerekebilir.
             Seanstan sonra mümkünse kişinin duş alıp giysilerini değiştirmesi önerilir. Duş almak mümkün olamıyorsa sadece giysilerini değiştirmesi de yeterli olabilir.
Seans 1 kişiyle de birden fazla kişiyle de (maksimum 6 kişiyle) yapılabilir
            Kozmik enerji terapisinde ayrıca “uzaktan seans” da yapılabilir. Bunun için kişinin önden ve boydan çekilmiş bir fotoğrafının olması yeterlidir. Danışan ve şifacı gün içinde uygun olan bir zaman aralığı için görüşürler. Seans öncesinde şifacı kişiyi arayarak belirlenen saatte seansın başlayacağını haber verir. Seans sırasında kişi yine ayakta,oturarak yada sırt üstü uzanarak gözler kapalı  şekilde 50 dakika bekler. Seans sonunda şifacı kişiyi arayarak seansın bittiğini haber verir. Gerek yakından gerekse uzaktan seanslarda sonuç aynıdır. Etki bakımından herhangi bir fark yoktur.

  • Daha Detaylı Bilgi İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz: 0532 156 42 80
    No items in this section

Eğitmen

0.00 average based on 0 ratings

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Ücretsiz

Diğer Kurslarımız

  • Ücretsiz
Kozmik Enerji Eğitimi
0 Lessons
2 Student
  • Ücretsiz
Bioenerji eğitimi
0 Lessons
9 Student
  • Ücretsiz
Reiki Eğitimi
0 Lessons
2 Student
Mesaj Gönder
Yardımcı Olabilir miyiz?
Merhaba 👋 Yardımcı olabilir miyiz?