Reiki ile pratik aura tarama teknigi: reiki 1. Asamada opsiyonel olarak uygulanan aura tarama ve alıcıda nerenin enerjiye ihtiyaç duyduğunu anlamanızı sağlayan işleme vücut taraması/aura tarama yada orjinal ismi ile byosen denir.

Reikiye inisiye olmuş kişiler için byosen yeteneğinin gelismis ol.ası beraberinde birçok kolaylığı getirecektir. Şimdi size byosen duyarlılığınızı kolayca gelistirmek için bir yöntem göstereceğim.

Yakındaki yada uzaktaki bir alıcıya byosen uygulamak için reiki şu kişiye (alıcının ismi soyismi) byosen uyguluyor niyeti ile uzaktan tedavi el pozisyonunda 10 dk enerji gonderin. Bu sırada vucudunuzda agrı sızı yada bazı bolgelerde yogunluk hissederseniz icinizden reikiye hitaben mesaj alındı tesekkur ederim olumlamasını soyleyin. Bu durumda bilin ki reiki size alıcıdaki problemli alanları sinyal veriyordur. Bu sekilde 1 ila 10 arasında sinyal alabilirsiniz. Byosen tamamlandıktan sonra ya bag kesip topraklanın yada reiki su kisiyi sifalandırıyor niyeti ile reiki verin.

Reiki sifasının her zamankinden cok cok daha kuvvetli aktıgını farkedeceksiniz.