İşte söz verdiğim nazardan korunma teknikleri. Psişik korunma için size aklıma gelenleri yazıyorum bunları tek tek yada dilediklerinizi birleştirerek uygulayabilirsiniz. Sorularınız olursa bana mail atabilirsiniz.


Yıldızım düşüktür bana çok nazar değer diye düşünmeyin. Çoğu kadının bilinçaltında bu çekirdek inanç var. Bi düşünsenize buna inanmanın sonuçları neler olabilir. Kısaca cok daha fazla nazar değmesi olmuştur. Bunun yerine bana nazar edenin negatif enerjisi anında kendisine döner inancını veya buna benzer bi çekirdek inanç yerleştirin. Bunun için olumlama tekniği, reiki veya eft kullanabilirsiniz.

Zihinsel pin pon topu tekniği: Birisi size iltifat ettiğinde anında karşı övgüyle yanıt verin.  Saçın ne güzel olmuş şekerim. Hayatım seninde ayakkabıların harika vallahi. Ay ne kadar karizmatiksiniz. O sizin güzelliğiniz. Gibi… Bu şekilde kişinin o anda size yoğunlaştırmak üzere olduğu ki topunu masa tenisi maçı yapar gibi kendisine iade edersiniz J

Meditasyon yapın. İşte size örnek bir meditasyon: üzerinizde nazar olduğunu hissettiğinizde yada şüphelendiğinizde (kendini bitkin, tutuk,tükenmiş, hayattan keyif almayan bir şekilde bulmak bazı işaretlerdir) etrafınızı saran kocaman mor bir enerji balonu imgeleyin. Bu mor balon pozitif enerji ile dolu ve bu mor enerji lavanta yada yasemin kokuyor. Bu mor enerji şimdi bi kac dakika boyunca üzerinizdeki tüm nazar ve negatif enerjiyi pozitife çevirecek yada toprağa gönderecek.Siz sadece mor enerji balonu ile bütünleştiğinizi imgeleyin. Rengini görün,kokusunu koklayın her nefeste. Renklerin bilinçdışı düzeyde anlam ve işlevleri vardır. Morun işlevi negatifi pozitife çevirmesi ve kişiyi korumasıdır. Aynı zamanda topraklar bu sırada ayaklarınızın altından bir akım hissederseniz rahat olun.

Üzerinizde ametist taşıyın ve/veya evinizde bulundurun. Ancak taşın haftalık olarak arındırılması ve şarj edilmesini mutlaka yapın.

Dijital Muska Taşıyın. Boyunda taşınan minik enerji tıbbı ürünleridir. Auranızda sürekli olarak bir koruyucu kalkan yaratır ve hem nazar gibi negatif enerjilere hemde cep telefonu vb gibi radyasyon yayan aletlere karşı auranızı büyük oranda korur.

Düzenli olarak topraklanın ve auranızı kuvvetlendirin.

Evinizi sirkeli su ve/veya adaçayı suyu ile paspaslayın. Bu, eve daha önce girmiş olan kişilerin evin tabanına attığı negatif enerji kodlamalarının tamamını temizler ve haftada bir kere düzenli olarak yapıldığında bu evde yaşayan kişilerin yaşam kalitesini uzun vadede arttırır.

Dualar: hergün evden çıkmadan önce 7 fatiha ve 1 ayetel kürsü okuyun.

Günde 21 kere felak ve nas surelerini okuyun.

Zikir çekin özellikle la ilahe illallah zikrinin koruyucu etkisi yüksektir.

Daha önce yazmış olduğum başmelek Mikail ile korunma çalışmasını günlük olarak yapın.

Daha önce yazmış olduğum Tuzlu su Banyosunu Auranızı Temizlemek ve Kuvvetlendirmek yani korunmak ve arınmak için kullanın.

Reiki ile korunmak için ( reikiye inisiye olmuş olanlar için) aşağıdaki niyeti hergun aklınıza geldikçe sadece okuyun Reiki şimdi tüm vücudumu dolaşıyor kalp çakramdan akıyor üzerimdeki negatifi pozitife çeviriyor ve beni tam anlamıyla koruyor. Teşekkür ederim.

Olumlama yapın. Örnek bi kaç olumlama:

Allah beni her zaman korur.

Auram çok güçlüdür

Herşey yolunda ve güvendeyim

Çakralarım açık ve dengededir. Vs vs